2015 rugpjūčio 1 d.

Prie AB „Apranga“ vairo 1988 m. stojęs Rimantas Perveneckas

Skaityti
2013 spalio 9 d.

Pastaruosius du mėnesius „Apranga“ rodo vienaženklį pardavimų augimą

Skaityti
2013 liepos 19 d.

Sėkmingai prekiauti miesto centre gali tie, kurie savo prekėmis ar vardais nekonkuruoja su

Skaityti
2013 vasario 21 d.

Rugpjūtį Taline duris atvers „Aprangos“ grupės parduotuvė

Skaityti
2012 birželio 6 d.

Pristatome vadovų, kurie komisijos verdiktu pateko į Metų CEO finalą

Skaityti
2012 sausio 30 d.

„H&M“ tikrai yra rimtas konkurentas, nėra taip, kad jis nedarys jokios įtakos, bet mes gana tvirtai jaučiamės, investuojame į parduotuvių atnaujinimą, į tam tikrus segmentus, kurie nekonkuruos su „H&M“, – vertina Rimantas Perveneckas, drabužių mažmeninės prekybos grupės „Apranga“ generalinis direktorius.

Skaityti
2012 sausio 16 d.
Naujiena, kad mažmeninės prekybos AB "Apranga" grupė pavasarį į Lietuvą atveda avalynės ir aksesuarų tarptautinį prekės ženklą "Aldo", šiemet gali būti ne vienintelė šalies rinkai. Bendrovės atstovai šiuo metu derasi su Lietuvoje dar neatstovaujamų vardų drabužių pardavėjais, tačiau neskuba užbėgti įvykiams už akių ir konkrečiais pavadinimais nežongliruoja. Skaityti
2011 rugsėjo 23 d.
Įmonių grupės „Apranga“ vadovas Rimantas Perveneckas kartais net nustemba skaičiuodamas darbo metus bendrovėje. Tačiau kalbėdamas bet kokia tema pabrėžia mėgstantis būti lyderis.
Skaityti
2010 vasario 25 d.
Jis vairuoja juodą 7 klasės "BMW", rengiasi tamsiais "Armani" ir "Hugo Boss" drabužiais, o lankydamasis užsienyje būtinai užsuka į drabužių parduotuves. Rimantas Perveneckas, "Aprangos" grupės įkūrėjas ir ilgametis vadovas, kitame versle savęs neįsivaizduoja.
Skaityti
2006 balandžio 8 d.
Mėgstantis išsiskirti savo apranga, po Šaulio ženklu gimęs ir bridžą mielai žaidžiantis solidžios įmonės APB "Apranga" generalinis direktorius neslepia pasitenkinimo, kad jo vadovaujama bendrovė yra lyderė Baltijos šalyse, tačiau tikina, kad dar tik kyla į didelio kalno viršūnę.
Skaityti