2018 vasario 8 d., Mineraliniai vandenys

500 daugiausiai mokesčių sumokančių įmonių pernai valstybei sumokėjo 4,407 mlrd. eurų

Skaityti
2018 sausio 29 d., Mediafon

Paskelbti nauji „Sodros“ duomenys leidžia pažiūrėti, kokie vidutiniai atlyginimai gruodžio mėn. vyravo įmonėse, kurios pateko į rinkimų „Geidžiamiausias darbdavys 2017“ finalą.

Skaityti
2017 gruodžio 21 d., MG Baltic

Vienos didžiausių Lietuvos verslo grupių savininkas Darius Mockus pastaruoju metu pažėrė naujienų apie įsigijimus, išsiskyrimą su dviem iš trijų verslo partnerių, koncerno valdymo struktūros pokyčius. Verslininkas interviu VŽ teigia, kad politinės korupcijos byla koncerno „MG Baltic“ finansiniams rezultatams įtakos neturėjo, ir pripažįsta, kad tai pirmas atvejis jo karjeroje, kai dėl pasiektų gerų rezultatų jaučiasi nepatogiai.

Skaityti
2017 gruodžio 7 d., Alita

Dzūkijos sostinėje, Alytuje, jau nuo seno yra gaminamas putojantis vynas ir stiprieji alkoholiniai gėrimai. Tačiau, ar žinote, kokį kelią gėrimas turi „nueiti“, kad pasiektų šventinį stalą? Atsakymą galima rasti visai čia pat - tereikia užsukti į Alytuje veikiančią putojančio vyno gamyklą „Alita“, kad galėtumėte išgirsti, pamatyti, užuosti ir paragauti.

Skaityti
2017 gruodžio 6 d., Mineraliniai vandenys

„MV Group“ buvo sukurta prieš 5-erius metus, tačiau daugelio gerai žinoma bendrovė „Mineraliniai vandenys“, kuri ir išaugino grupę, švenčia jau 25-erių metų jubiliejų. Kaip iš vienos parduotuvės Vilniaus centre verslas išaugo iki tarptautinio, kalbamės su „MV Group“ naujuoju vadovu Marijumi Cilciumi.

Skaityti
2017 lapkričio 29 d., MG Valda
Kas yra svetingumas? Koks turi būti svetingas miestietis? Kaip  svetingai  priimti svečią savo mieste? – tokia diskusija prasidėjo 10-ieji „Vilniaus svetingumo 2017“ apdovanojimai Vilniaus rotušėje. Antradienį įteikti apdovanojimai vilniečių ir miesto svečių išrinktiems sostinės svetingiausiems – viešbučiui, restoranui, kavinei, lankytinai vietai, muziejui, gidui, svetingiausiems darbuotojams ir vilniečiui, teigiama Vilniaus savivaldybės pranešime. 
Skaityti
2017 lapkričio 28 d., LNK

Nuo šiandien atsiskaitę turguje, restorane ar kirpykloje už prekes bei paslaugas, nepamirškite paprašyti ir fiskalinio kasos kvito. Jis jums gali atnešti 200 eurų, o jei labai pasiseks – net 5 tūkst. eurų prizą.

Skaityti
2017 lapkričio 9 d., Anykščių vynas

Sužinoti, kokio skonio gėrimus renkasi lietuviai, yra nesudėtinga. Užtenka peržvelgti Lietuvos prekybos tinklų sudaromų populiariausių prekių sąrašą arba patyrinėti lietuviško maisto ir gėrimų kultūros istoriją.

Skaityti
2017 spalio 26 d., Anykščių vynas

Anykščių simbolis - “Anykščių vynas” - kasmet patirdavo nuosmukį: mažėjo gamybos apimtys, iš tūkstantinio darbuotojų kolektyvo įmonėje liko vos keliasdešimt

Skaityti
2017 spalio 23 d., Anykščių vynas

Ar Lietuvoje gaminamas tikras sidras? Jei kada ragavote prieš dešimtmetį Lietuvoje pasirodžiusių saldžių gazuotų gėrimų, „sidro“ pavadinimu ir nutarėte, kad jie – ne jums, veikiausiai sakytumėte, kad ne.

Skaityti